Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miejskiego Wąsosza

Wyszukiwanie zaawansowane

Kontakty

Pokój Imię i nazwisko Telefon e-mail Stanowisko Komórka organizacyjna
9 Paweł Niedźwiedź 65 5437850 wew. 15 urzad@wasosz.eu Burmistrz Wąsosza
9 Marcin Koziński 65 5437850 wew. 18 sekretarz@wasosz.eu Sekretarz
16 Jadwiga Rodzewicz 65 5437850 wew. 24 skarbnik@wasosz.eu Skarbnik
12 Leokadia Boszko 65 5437850 wew. 31 lboszko@wasosz.eu Księgowość Referat Finansowy
11 Anna Bagińska 65 5437850 wew. 13 abaginska@wasosz.eu Kasa, egzekucja należności z tytułu podatków i opłat Referat Finansowy
10 Małgorzata Grabowska 65 5437850 wew. 23 mgrabowska@wasosz.eu Podatki - wymiar Referat Finansowy
10 Agnieszka Nowicka - Plichta 65 5437850 wew. 23 anowicka@wasosz.eu Podatki - wymiar Referat Finansowy
10 Barbara Czajkowska 65 5437850 wew. 23 bczajkowska@wasosz.eu Podatki - księgowość Referat Finansowy
10 Maria Kowalska 65 5437850 wew. 23 mkowalska@wasosz.eu Podatki - księgowość Referat Finansowy
12 Elżbieta Klukas 65 5437850 wew. 26 place@wasosz.eu Płace Referat Finansowy
18 Karol Łagocki 65 5437850 wew. 17 klagocki@wasosz.eu Kierownik Referatu Budownictwa i Inwestycji Referat Budownictwa i Inwestycji
18 Edyta Mackiewicz 65 5437850 wew. 17 emackiewicz@wasosz.eu Referat Budownictwa i Inwestycji
6 Lubomir Kroczek 65 5437850 wew. 14 lkroczek@wasosz.eu Referat Budownictwa i Inwestycji
26 Aneta Krawczyk 65 5437850 wew. 12 usc@wasosz.eu Kierownik USC i Referatu Spraw Obywatelskich Referat Spraw Obywatelskich
26A Dorota Kozłowska 65 5437850 wew. 30 dkozlowska@wasosz.eu Zastępca Kierownika Urzędu Stanu, Ewidencja Ludności Referat Spraw Obywatelskich, USC
27 Stanisław Lewicki 65 5437850 wew. 29 slewicki@wasosz.eu Wojskowość Referat Spraw Obywatelskich
9 Judyta Polaczek-Kuczek 65 5437850 wew. 11 urzad@wasosz.eu Sekretariat Referat Organizacyjny
14 Krystyna Szejnkienig 65 5437850 wew. 20 biurorady@wasosz.eu Biuro Rady Referat Organizacyjny
18 Anna Różalska–Sypliwa 65 5437850 wew. 28 oswiata@wasosz.eu Stanowisko ds. Oświaty Referat Organizacyjny
18 Krystyna Szwed-Mrówka 65 5437850 wew. 28 oswiata@wasosz.eu Stanowisko ds. Oświaty Referat Organizacyjny
15 Mariusz Wlazło 65 5437850 wew. 27 mwlazlo@wasosz.eu Informatyk Referat Organizacyjny
14 Irena Wachowiak-Szudra 65 5437850 wew. 20 Radca Prawny