Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski Wąsosza

LISTA OSÓB KTÓRE OTRZYMAŁY POMOC PUBLICZNĄ W FORMIE ZWROTU PODATKU AKCYZOWEGO WYKORZYSTYWANEGO DO PRODUKCJI ROLNEJ W OKRESIE ROZLICZENIOWYM WRZESIEŃ 2010

LISTA OSÓB KTÓRE OTRZYMAŁY POMOC PUBLICZNĄ W FORMIE ZWROTU PODATKU AKCYZOWEGO WYKORZYSTYWANEGO DO PRODUKCJI ROLNEJ W OKRESIE ROZLICZENIOWYM WRZESIEŃ 2010       
(W OPARCIU O OBOWIĄZEK PUBLIKACJI INFORMACJI O POMOCY PUBLICZNEJ WYNIKAJĄCY Z ART. 37 USTAWY O FINANASACH PUBLICZNYCH Z DNIA 30 CZERWCA 2005R.)

 

1. Szymański Zdzisław                  

2. Siecla Andrzej

3. Całko Edward

4. Szeląg Zbigniew

5. Kowalczuk Stanisław

6. Gbiorczyk Stanisław

7. Muzyka Dariusz

8. Rembielak Mariusz

9. Stokłosa Irena

10. Trzcieliński Henryk

11. Kocur Czesław

12. Mackiewicz Andrzej

13. Bednarz Roman

14. Kierkiewicz Piotr

15. Paszkowski Jan

16. Armatys Stanisław

17. Klinszport Danuta

18. Nicpoń Katarzyna

19. Nicpoń Bożena

20. Poprawski Andrzej

21. Stec Józef

22. Baczyńska Elżbieta

23. Swaczyna Tomasz

24. Łopuszyńska Genowefa

25. Kurpiel Paweł

26. Mądrzak Ryszard

27. Jarema Tadeusz

28. Łopuszyński Adam

29. Paszkowski Grzegorz

30. Zapór Zbigniew

31. Krzyżoszczak Jacek

32. Strzyżewski Mirosław

33. Hanuszewicz Edward

34. Bochenek  Jan

35. Papierniak Edward

36. Bartkowiak Barbara

37. Terakowska Iwona

38. Nicpoń Zdzisław

39. Sadowy Jan

40. Mazur Piotr

41. WIZENTAL Sp. z o.o.

42. EKO DUDA Sp. z o.o.

43. Urbaniak Stanisław

44. Pala Tomasz

45. Stanasiuk Jan

46. Macho Henryk

47. Jenda Andrzej

48. Wojczyk Piotr

49. Maćkowiak Tomasz

50. Rybczyńska Teresa

51. Bartosik Zbigniew

52. Niezgódka Józef

53. Szybiak Alina

54. Posypanko Wiesław

55. Gransort Ryszard

56. Łuczyński Zbigniew

57. Pomykała Jacek

58. Boszko Ryszard

59. Józefiak Edmund

60. Wielogórski Piotr

61. Gniadek Halina

62. Łopuszyńska Małgorzata

63. Kalinowski Krzysztof

64. Rozlazły Roman

65. Dziewic Krzysztof

66. Solich Józef

67. Rogalski Zbigniew

68. Chorostkowski Jacek

69. Wojlekun Krystyna

70. Skórski Zygmunt

71. Cymbalista Bogdan

72. Ankutowicz Mariusz

73. Gidaszewski Zenon

74. Zając Ryszard

75. Kaiser Maciej

76. Banasiewicz Danuta

77. Gielas Agnieszka

78. Kulczycki Jan

79. Sztyma Juliusz

80. Dutka Leszek

81. Woźniak Antoni

82. Zimkowski Józef

83. Zakrawacz Stanisław

84. Gruda Michał

85. Tobuch Zdzisław

86. Kowalczyk Zdzisława

87. Gądek Jerzy

88. Urbański Stanisław

89. Nad Baryczą Sp. z o.o.

90. Sobkowicz Aneta

91. Werno Wiesław

92. Czudak Waldemar

93. Woźniak Krzysztof

94. Maślejak Jolanta

95. Zakarczemny Stanisław

96. Firuta Jan

97. Nowak Agnieszka

98. Paszkowski Henryk

99. Sokołowska Emilia

100. Bochen Elżbieta

101. Gospodarstwo Rolne Dariusz Świtała

102. Kojat Elżbieta

103. Bemben Zdzisław

104. Gajewski Jarosław

105. Jaszczyński Kamil

106. Matyjak Urszula

107. Rybakowski Antoni

108. Kondracka Ewa

109. Łagocki Eugeniusz

110. Przewoźny Henryk

111. Lipiec Ireneusz

112. Olszewski Albert

113. Jenczak Maria

114. Walkowiak Robert

115. Sauć Krzysztof

116. Jachomowicz Justyna

117. Baran Zbigniew

118. Baran Bronisław

119. Wójcik Zbigniew

120. Bogdanowicz Andrzej

121. Gransort Fryderyk

122. Cieliczka Zenon

123. Socki Piotr

124. Klisowski Zbigniew

125. Mielnik Bogusław

126. Kuzmycz Łukasz

127. Wąsik Józef

128. Niedzielski Zbigniew

129. Krajewski Piotr

130. Krajewski Władysław

131. Łatka Jan

132. Oczek Sylwester

133. Laurentowicz Andrzej

134. Cichowlas Mieczysław

135. Sokołowski Lechosław

136. Królikowski Franciszek

137. Bogdanowicz Zbigniew

138. Pilarczyk Roman

139. Laskowski Mirosław

140. Buda Andrzej

141. Inglot Jerzy

142. Juzyk Napoleon

143. Łuczak Mirosław

144. Majczyna Ryszard

145. Żarnowski Mieczysław

146. Olejnik Jarosław

147. Dworak Kamelia

148. Sowa Henryk

149. Pytel Sławomir

150. Juraszek Genowefa

151. Bochen Krzysztof

152. Dobrowolski Dariusz

153. Kubeczka Hanna

154. Kołata Tomasz

155. Pogrzebski Franciszek

156. Żaruk Mieczysław

157. Ostrowski Edward

158. Baranowski Edward

159. Kroczek Lubomir

160. Głowacka Władysława

161. Wąsik Marcin

162. Wąsik Bartosz

163. Matuszkowiak Agata

164. Czudak Adam

165. Olejnik Eugeniusz

166. Mądrawski Sławomir

167. Pieciukiewicz Mieczysław

168. Maciaszek Roman

169. Stasiszyn Józef

170. Wilk Danuta

171. Kolber Stanisław

172. Władyka Marian

173. PPH KARO Sp. z o.o.

174. Giera Marek

175. Szydlik Janina

176. Piszczak Danuta

177. Sypniewski Bogusław

178. Kozłowski Tadeusz

179. Wojlekun Marek

180. Sareło Danuta

181. Sareło Krzysztof

182. Sareło Sławomir

183. Łyżwa Aneta

184. Skibniewski Zbigniew

185. Szafrański Roman

186. Buczek Piotr

187. Słowiński Bogdan

188. Muzyka Zbigniew

189. Gandecki Konrad

190. Dobrowolski Wojciech

191. Plewka Henryk

192. Różycki Bronisław

193. Kulczycki Jan

194. Balcer Józef

195. Rogowski Andrzej

196. Kazubska Lucyna

197. Borecki Mieczysław

198. Samól Tomasz

199. Kowalczuk-Pająk Elżbieta

200. Werno Krzysztof

201. Juskowiak Aleksander

202. First Danuta

203. Paszkowski Sławomir

204. Zmyślony Michał

205. Wermiński Tadeusz

206. Olewicz Adam

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariusz Wlazło 29-12-2010 08:01
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Artur Wermiński 29-12-2010
Ostatnia aktualizacja: - 29-12-2010 08:01