Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miejskiego Wąsosza

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Wykaz pracowników urzędu

Pracownik Urzędu Miejskiego Wąsosza Nr wew. Pokój e-mail
Burmistrz Wąsosza – Paweł Niedźwiedź 15 9 urzad@wasosz.eu
Sekretarz – Marcin Koziński 18 9 sekretarz@wasosz.eu
Referat Spraw Obywatelskich      
Urząd Stanu Cywilnego - Aneta Krawczyk 12 26 usc@wasosz.eu
Ewidencja Ludności – Dorota Kozłowska 30 26A dkozlowska@wasosz.eu
Stanowisko ds. Działalności Gospodarczej – Dorota Kozłowska 30 26A elud@wasosz.eu
Wojskowość – Stanisław Lewicki 29 27 slewicki@wasosz.eu
Referat Organizacyjny      
Sekretariat - Judyta Polaczek-Kuczek 11 9 urzad@wasosz.eu
Biuro Rady - Krystyna Szejnkienig 20 14 biurorady@wasosz.eu
Stanowisko ds. Oświaty - Anna Różalska–Sypliwa 28 18 oswiata@wasosz.eu
Stanowisko ds. Oświaty – Krystyna Szwed-Mrówka 28 18 oswiata@wasosz.eu
Informatyk - Mariusz Wlazło 27 15 wasosz@wasosz.gmina.pl
Radca Prawny – Irena Wachowiak-Szudra 16 9  
Referat Finansowy      
Skarbnik Gminy – Jadwiga Rodzewicz 24 16 skarbnik@wasosz.eu
Księgowość - Leokadia Boszko 31 12 lboszko@wasosz.eu
Kasa - Renata Stuczyk 13 11 rstuczyk@wasosz.eu
Podatki - wymiar - Agnieszka Nowicka - Plichta 23 10 anowicka@wasosz.eu
Podatki - wymiar - Małgorzata Grabowska 23 10 mgrabowska@wasosz.eu
Podatki - księgowość - Barbara Czajkowska 23 10 bczajkowska@wasosz.eu
Podatki - księgowość - Maria Kowalska 23 10 mkowalska@wasosz.eu
Płace - Elżbieta Klukas 26 12 place@wasosz.eu
Anna Bagińska - samodzielne stanowisko - egzekucja należności z tytułu podatków i opłat 19 20 abaginska@wasosz.eu
Referat Budownictwa i Inwestycji      
Kierownik - Karol Łagocki 17 18 klagocki@wasosz.eu
Edyta Mackiewicz 17 18 emackiewicz@wasosz.eu
Lubomir Kroczek 14 6 lkroczek@wasosz.eu
Joanna Pawliczak 28 18 jpawliczak@wasosz.eu
Marcin Świątkiewicz 28 18 mswiatkiewicz@wasosz.eu
Referat Ochrony Środowiska i Funduszy Zewnętrznych      
Kierownik - Bożena Bienias 19 20 bbienias@wasosz.eu
Joanna Lorenc 19 20 jlorenc@wasosz.eu
Lena Olejnik 19 20 lolejnik@wasosz.eu
Daria Kowalska 19 20 dkaczmarek@wasosz.eu
Referat Rolnictwa      
Kierownik - Paweł Walkowiak 22 7 pwalkowiak@wasosz.eu
Ryszard Rojda  22 7 rrojda@wasosz.eu
Iwona Łopuszyńska 14 6 ilopuszynska@wasosz.eu
Paulina Rębielak 14 6 prebielak@wasosz.eu
Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego 32 21 gcrwasosz@vp.pl
Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Górze- Irena Rybak 21 28  

 


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Mariusz Wlazło

Data wytworzenia:
08 sty 2010

Osoba dodająca informacje

Mariusz Wlazło

Data publikacji:
08 sty 2010, godz. 14:38

Osoba aktualizująca informacje

Mariusz Wlazło

Data aktualizacji:
01 cze 2022, godz. 11:14