LISTA OSÓB KTÓRE OTRZYMAŁY POMOC PUBLICZNĄ W FORMIE ZWROTU PODATKU AKCYZOWEGO WYKORZYSTYWANEGO DO PRODUKCJI ROLNEJ W OKRESIE ROZLICZENIOWYM WRZESIEŃ 2010
LISTA OSÓB KTÓRE OTRZYMAŁY POMOC PUBLICZNĄ W FORMIE ZWROTU PODATKU AKCYZOWEGO WYKORZYSTYWANEGO DO PRODUKCJI ROLNEJ W OKRESIE ROZLICZENIOWYM WRZESIEŃ 2010
(W OPARCIU O OBOWIĄZEK PUBLIKACJI INFORMACJI O POMOCY PUBLICZNEJ WYNIKAJĄCY Z ART. 37 USTAWY O FINANASACH PUBLICZNYCH Z DNIA 30 CZERWCA 2005R.)
1. Szymański Zdzisław
2. Siecla Andrzej
3. Całko Edward
4. Szeląg Zbigniew
5. Kowalczuk Stanisław
6. Gbiorczyk Stanisław
7. Muzyka Dariusz
8. Rembielak Mariusz
9. Stokłosa Irena
10. Trzcieliński Henryk
11. Kocur Czesław
12. Mackiewicz Andrzej
13. Bednarz Roman
14. Kierkiewicz Piotr
15. Paszkowski Jan
16. Armatys Stanisław
17. Klinszport Danuta
18. Nicpoń Katarzyna
19. Nicpoń Bożena
20. Poprawski Andrzej
21. Stec Józef
22. Baczyńska Elżbieta
23. Swaczyna Tomasz
24. Łopuszyńska Genowefa
25. Kurpiel Paweł
26. Mądrzak Ryszard
27. Jarema Tadeusz
28. Łopuszyński Adam
29. Paszkowski Grzegorz
30. Zapór Zbigniew
31. Krzyżoszczak Jacek
32. Strzyżewski Mirosław
33. Hanuszewicz Edward
34. Bochenek Jan
35. Papierniak Edward
36. Bartkowiak Barbara
37. Terakowska Iwona
38. Nicpoń Zdzisław
39. Sadowy Jan
40. Mazur Piotr
41. WIZENTAL Sp. z o.o.
42. EKO DUDA Sp. z o.o.
43. Urbaniak Stanisław
44. Pala Tomasz
45. Stanasiuk Jan
46. Macho Henryk
47. Jenda Andrzej
48. Wojczyk Piotr
49. Maćkowiak Tomasz
50. Rybczyńska Teresa
51. Bartosik Zbigniew
52. Niezgódka Józef
53. Szybiak Alina
54. Posypanko Wiesław
55. Gransort Ryszard
56. Łuczyński Zbigniew
57. Pomykała Jacek
58. Boszko Ryszard
59. Józefiak Edmund
60. Wielogórski Piotr
61. Gniadek Halina
62. Łopuszyńska Małgorzata
63. Kalinowski Krzysztof
64. Rozlazły Roman
65. Dziewic Krzysztof
66. Solich Józef
67. Rogalski Zbigniew
68. Chorostkowski Jacek
69. Wojlekun Krystyna
70. Skórski Zygmunt
71. Cymbalista Bogdan
72. Ankutowicz Mariusz
73. Gidaszewski Zenon
74. Zając Ryszard
75. Kaiser Maciej
76. Banasiewicz Danuta
77. Gielas Agnieszka
78. Kulczycki Jan
79. Sztyma Juliusz
80. Dutka Leszek
81. Woźniak Antoni
82. Zimkowski Józef
83. Zakrawacz Stanisław
84. Gruda Michał
85. Tobuch Zdzisław
86. Kowalczyk Zdzisława
87. Gądek Jerzy
88. Urbański Stanisław
89. Nad Baryczą Sp. z o.o.
90. Sobkowicz Aneta
91. Werno Wiesław
92. Czudak Waldemar
93. Woźniak Krzysztof
94. Maślejak Jolanta
95. Zakarczemny Stanisław
96. Firuta Jan
97. Nowak Agnieszka
98. Paszkowski Henryk
99. Sokołowska Emilia
100. Bochen Elżbieta
101. Gospodarstwo Rolne Dariusz Świtała
102. Kojat Elżbieta
103. Bemben Zdzisław
104. Gajewski Jarosław
105. Jaszczyński Kamil
106. Matyjak Urszula
107. Rybakowski Antoni
108. Kondracka Ewa
109. Łagocki Eugeniusz
110. Przewoźny Henryk
111. Lipiec Ireneusz
112. Olszewski Albert
113. Jenczak Maria
114. Walkowiak Robert
115. Sauć Krzysztof
116. Jachomowicz Justyna
117. Baran Zbigniew
118. Baran Bronisław
119. Wójcik Zbigniew
120. Bogdanowicz Andrzej
121. Gransort Fryderyk
122. Cieliczka Zenon
123. Socki Piotr
124. Klisowski Zbigniew
125. Mielnik Bogusław
126. Kuzmycz Łukasz
127. Wąsik Józef
128. Niedzielski Zbigniew
129. Krajewski Piotr
130. Krajewski Władysław
131. Łatka Jan
132. Oczek Sylwester
133. Laurentowicz Andrzej
134. Cichowlas Mieczysław
135. Sokołowski Lechosław
136. Królikowski Franciszek
137. Bogdanowicz Zbigniew
138. Pilarczyk Roman
139. Laskowski Mirosław
140. Buda Andrzej
141. Inglot Jerzy
142. Juzyk Napoleon
143. Łuczak Mirosław
144. Majczyna Ryszard
145. Żarnowski Mieczysław
146. Olejnik Jarosław
147. Dworak Kamelia
148. Sowa Henryk
149. Pytel Sławomir
150. Juraszek Genowefa
151. Bochen Krzysztof
152. Dobrowolski Dariusz
153. Kubeczka Hanna
154. Kołata Tomasz
155. Pogrzebski Franciszek
156. Żaruk Mieczysław
157. Ostrowski Edward
158. Baranowski Edward
159. Kroczek Lubomir
160. Głowacka Władysława
161. Wąsik Marcin
162. Wąsik Bartosz
163. Matuszkowiak Agata
164. Czudak Adam
165. Olejnik Eugeniusz
166. Mądrawski Sławomir
167. Pieciukiewicz Mieczysław
168. Maciaszek Roman
169. Stasiszyn Józef
170. Wilk Danuta
171. Kolber Stanisław
172. Władyka Marian
173. PPH KARO Sp. z o.o.
174. Giera Marek
175. Szydlik Janina
176. Piszczak Danuta
177. Sypniewski Bogusław
178. Kozłowski Tadeusz
179. Wojlekun Marek
180. Sareło Danuta
181. Sareło Krzysztof
182. Sareło Sławomir
183. Łyżwa Aneta
184. Skibniewski Zbigniew
185. Szafrański Roman
186. Buczek Piotr
187. Słowiński Bogdan
188. Muzyka Zbigniew
189. Gandecki Konrad
190. Dobrowolski Wojciech
191. Plewka Henryk
192. Różycki Bronisław
193. Kulczycki Jan
194. Balcer Józef
195. Rogowski Andrzej
196. Kazubska Lucyna
197. Borecki Mieczysław
198. Samól Tomasz
199. Kowalczuk-Pająk Elżbieta
200. Werno Krzysztof
201. Juskowiak Aleksander
202. First Danuta
203. Paszkowski Sławomir
204. Zmyślony Michał
205. Wermiński Tadeusz
206. Olewicz Adam
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Osoba odpowiadająca za treść informacji
Artur Wermiński Data wytworzenia:
29 gru 2010
Osoba dodająca informacje
Mariusz Wlazło Data publikacji:
29 gru 2010, godz. 08:01
Osoba aktualizująca informacje
Mariusz Wlazło Data aktualizacji:
29 gru 2010, godz. 08:01