Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski Wąsosza

Wykaz pracowników urzędu

 
Pracownik Urzędu Miejskiego Wąsosza
Nr wew.
Pokój
e-mail
Burmistrz Wąsosza – Paweł Niedźwiedź
15
9
urzad@wasosz.eu
Sekretarz – Marcin Koziński
26
12
sekretarz@wasosz.eu
Referat Spraw Obywatelskich
 
 
 
Urząd Stanu Cywilnego - Aneta Krawczyk
12
26
usc@wasosz.eu
Ewidencja Ludności – Dorota Kozłowska
30
26A
dkozlowska@wasosz.eu
Stanowisko ds. Działalności Gospodarczej – Dorota Kozłowska
30
26A
elud@wasosz.eu
Wojskowość – Stanisław Lewicki
29
27
slewicki@wasosz.eu
Referat Organizacyjny
 
 
 
Sekretariat - Judyta Polaczek
11
9
urzad@wasosz.eu
Biuro Rady - Krystyna Szejnkienig
20
14
biurorady@wasosz.eu
Stanowisko ds. Oświaty - Anna Różalska–Sypliwa
28
18
oswiata@wasosz.eu
Stanowisko ds. Oświaty – Krystyna Szwed-Mrówka
28
18
oswiata@wasosz.eu
Informatyk - Mariusz Wlazło
27
15
wasosz@wasosz.gmina.pl
Radca Prawny – Irena Wachowiak-Szudra
16
9
 
Referat Finansowy
 
 
 
Skarbnik Gminy – Jadwiga Rodzewicz
 18 
 9 
skarbnik@wasosz.eu
Księgowość - Leokadia Boszko
31
12
lboszko@wasosz.eu
Kasa - Renata Stuczyk
13
11
rstuczyk@wasosz.eu
Podatki - wymiar - Agnieszka Nowicka - Plichta
23
10
anowicka@wasosz.eu
Podatki - wymiar - Małgorzata Grabowska
23
10
mgrabowska@wasosz.eu
Podatki - księgowość - Barbara Czajkowska
23
10
bczajkowska@wasosz.eu
Podatki - księgowość - Maria Kowalska
23
10
mkowalska@wasosz.eu
Płace - Elżbieta Klukas
24
16
place@wasosz.eu
Referat Budownictwa i Ochrony Środowiska
 
 
 
Kierownik - Mirosław Lewicki
17
18
mlewicki@wasosz.eu
Lubomir Kroczek
19
20
lkroczek@wasosz.eu
Joanna Pawliczak
28
18
jpawliczak@wasosz.eu
Karol Łagocki
28
18
klagocki@wasosz.eu
Lena Olejnik
19
20
lolejnik@wasosz.eu
Joanna Lorenc
19
20
jlorenc@wasosz.eu
Referat Rolnictwa
 
 
 
Kierownik - Paweł Walkowiak
22
7
pwalkowiak@wasosz.eu
Ryszard Rojda 
22
7
rrojda@wasosz.eu
Daria Kowalska
14
6
dkaczmarek@wasosz.eu
Iwona Łopuszyńska
14
6
ilopuszynska@wasosz.eu
Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego
32
21
gcrwasosz@vp.pl
Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Górze- Irena Rybak
21
28
 
 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariusz Wlazło 08-01-2010 14:38
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 08-01-2010
Ostatnia aktualizacja: Mariusz Wlazło 22-08-2019 08:47