Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski Wąsosza

Ogłoszenie Burmistrza Gminy Wąsosz o przeprowadzeniu konsultacji z organizacjami pozarządowymi

Ogłoszenie Burmistrza Gminy Wąsosz

o przeprowadzeniu konsultacji z organizacjami pozarządowymi

        Zgodnie z regulaminem konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących ich działalności statutowej - przyjętym uchwałą Rady Gminy w Wąsoszu z dnia 21 października 2010 roku ogłaszam konsultacje:

1. Przedmiot konsultacji:

- przedstawienie organizacjom pozarządowym projektu aktu prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej organizacji pozarządowych i podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, tj. projektu rocznego programu współpracy Gminy Wąsosz z organizacjami pozarządowymi na 2011 rok w celu wyrażenia opinii o przedmiotowym akcie.

2. Czas rozpoczęcia i zakończenia oraz miejsce konsultacji:

  • - Rozpoczęcie konsultacji 6 stycznia 2011 roku;

  • - zakończenie 13 stycznia 2011 roku.

  • - termin składania uwag i opinii -do 13 styczna 2011 roku.

3. Forma i zasięg terytorialny konsultacji:

  • - w konsultacjach mogą uczestniczyć organizacje pozarządowe działające na terenie Gminy Wąsosz, w zakresie określonym w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

  • - konsultacje przeprowadza się w formie otwartego spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych, które odbędzie się dnia 11 stycznia 2011 roku o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wąsosz oraz za pomocą formularza zamieszczonego poniżej.

  • - opinie i uwagi organizacji pozarządowych, przyjmowane będą podczas otwartego spotkania w dniu 11 stycznia 2011; za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres wasosz@dolnyslask.pl lub osobiście w Urzędzie Gminy Wąsosz pokój nr 27 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 stycznia 2011 roku.

Formularz i program znajduję się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wąsosz: http://www.bip.wasosz.eu w zakładce Finanse/Działalność Pożytku Publicznego „Ogłoszenie Burmistrza Wąsosza o przeprowadzeniu konsultacji z organizacjami pozarządowymi"

 

Wąsosz , 30 grudnia 2010 rok

/-/    Zbigniew Stuczyk
Burmistrz Wąsosza

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariusz Wlazło 30-12-2010 12:37
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 30-12-2010
Ostatnia aktualizacja: Mariusz Wlazło 30-12-2010 12:41